Krásnější díky plastice

Minulé ročníky

Podívejte se na minulé ročníky soutěže.

Rok 2023

Letos už pojedenácté jsme vyhlásili soutěž o 10 plastických operací zdarma. Zaregistrovali jsme 1450 přihlášek žen i mužů, kteří se rozhodli zasoutěžit si o svoji vysněnou proměnu. I tentokrát nebyla nouze o krásné, dojemné, ale někdy i smutné příběhy. Celkem jsme rozdali 10 zákroků plastické chirurgie, které výhercům vrátilo sebevědomí. Těšit se můžete na krásné proměny, které Vám v následující měsících postupně představíme.

Rok 2022

Letos jsme obdrželi rekordních 2 130 přihlášek lidí, kteří v sobě našli obrovský kus odvahy podstoupit cestu proměny. Vybrat z tolika příběhů 10 výherců je vždy těžký úkol a společně s našimi lékaři vybíráme ty nejemotivnější z nich. Nejčastěji naši lékaři výhercům plní sen o nových prsou, úpravy nosu, oblíbené jsou také liposukce různých partií nebo omlazení obličeje. Možná vás inspirují a jedním z příštích příběhů bude právě ten váš.

Rok 2021

Do devátého ročníku soutěže nám dorazilo opět velké množství krásných, dojemných, ale někdy i smutných příběhů žen a mužů, kteří si přáli vyhrát svou vysněnou plastickou operaci. Velké množství žen si již tradičně napsalo o plastickou operaci prsou, zatímco u mužů převládalo přání o laserovou nebo vodní liposukci. Celkem jsme prošli 1188 přihlášek a vybrali výherce, jejichž proměny si můžete prohlédnout zde.

Rok 2020

V osmém ročníku nás zaplavilo celkem 1125 nejrůznějších příběhů žen a mužů z celé České i Slovenské republiky. I tomuto ročníku vévodily přihlášky žen, které touží po větších a plnějších prsou. Po důkladném pročtení všech příběhů a prohlédnutí fotografií nakonec vedení kliniky spolu s týmem špičkových plastických chirurgů vybralo 10 žen, kterým jsme splnili jejich sen. Na všechny vítězné proměny se můžete podívat zde

Rok 2019

Naše soutěž Krásnější díky plastice se každý rok těší velké oblibě. Do sedmého ročníku se opět přihlásilo neuvěřitelných 1256 žen a mužů ze všech koutů České i Slovenské republiky. I tentokrát nebyla nouze o krásné, dojemné, ale někdy i smutné příběhy. Celkem jsme rozdali 10 zákroků plastické chirurgie, které vítězkám změnily život k lepšímu. Podívejte se na proměny hrdých majitelek štíhlejšího těla, většího a pevnějšího poprsí nebo třeba mladšího obličeje.

Rok 2018

Na devět šťastných žen a jednoho mladého muže se usmálo štěstí i v šestém ročníku naší soutěže Krásnější díky plastice, kteří podstoupily zákroky za více než 740 000 Kč. Celkem nám v tomto ročníku dorazilo zatím nejvíce přihlášek od žen a mužů, kteří si přáli plastickou operaci svých snů. Vybrat z 1492 příběhů pouze deset výherních bylo opravdu nesmírně těžké. Na všechny vítězné proměny se podívejte zde.

Rok 2017

V pátém ročníku soutěže nám dorazilo neuvěřitelných 1085 příběhů od žen i mužů, kteří si přáli proměnit svůj zevnějšek k lepšímu díky zvolené plastické operaci. Vybrat z takového množství přihlášených pouze několik nejpoutavějších životních osudů nebylo jako vždy vůbec snadné. Nakonec se to však vedení kliniky spolu s týmem špičkových plastických chirurgů opět povedlo a lékaři pak na sálech znovu odvedli prvotřídní práci. Všechny vítězné proměny vám i letos postupně představíme.

Rok 2016

Ve čtvrtém ročníku soutěže jsme vybírali z 1146 přihlášek žen a mužů z celé České republiky, kteří toužili vyhrát štíhlejší břicho, pevnější prsa nebo třeba omlazení obličeje. Opět nás zaplavily krásné, dojemné, ale mnohdy i smutné příběhy, ze kterých bylo velice těžké vybrat jen pár výherních. Na proměny vítězů, které v tomto roce vyhráli, se můžete podívat zde.

Rok 2015

Na osm šťastných žen se usmálo štěstí i ve třetím ročníku naší soutěže Krásnější díky plastice, které podstoupily zákroky za více než 512 000 Kč. Celkem nás v tomto ročníku zaplavilo zatím rekordních 1430 dopisů od žen a mužů, kteří si přáli plastickou operaci svých snů. Vybrat ze všech příběhů pouze osm výherních bylo tedy nesmírně krásné, ale složité zároveň. Na proměny spokojených majitelek větších prsou, rovnějšího nosu nebo mladší tváře se podívejte zde.

Rok 2014

Pro velký úspěch prvního kola soutěže jsme vyhlásili i kolo druhé. Přihlásilo se do něj celkem 1071 mužů a žen, kteří toužili po mladším obličeji, nových prsou nebo štíhlejším těle. Stejně jako v roce 2013 jsme rozdali celkem 10 operací v hodnotě 611 890 Kč. Podívejte se na příběhy žen, které v tomto ročníku plastickou operaci svých snů vyhrály a získaly tak zpět své sebevědomí.

Rok 2013

První ročník naší soutěže Krásnější díky plastice se těšil obrovské úspěšnosti. Přihlásilo se neuvěřitelných 1397 žen a mužů ze všech koutů České republiky. Poté, co se nám svěřili se svým příběhem a zaslali fotografie, zasedla odborná porota složená z odborníků MEDICOM Clinic a herců Dany Morávkové a Jana Čenského, a vybrala 10 žen, kterým tak splnila jejich velké přání. Celkem jsme rozdali 10 zákroků plastické chirurgie za bezmála 613 000 Kč. Na příběhy hrdých majitelek štíhlejšího těla nebo většího a pevnějšího poprsí se zde můžete podívat.